Menu

Lokalna Grupa Działania
"Owocowy Szlak"

 

Adres Biura:

Opole Lubelskie
ul. Lubelska 4
tel. 81 827 72 32
tel/fax 81 827 72 31
email: lgd.opolelubelskie@gmail.com

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym "Po prostu pstrąg"

Lokalna Grupa Działania „Owocowy Szlak” serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym „Po prostu pstrąg” organizowanym w ramach imprezy plenerowej „Szanty i ryby” w Opolu Lubelskim,  który odbędzie się 23 lipca (niedziela) 2017 r. na terenie Kąpieliska Miejskiego  w Opolu Lubelskim. Głównym celem przedsięwzięcia jest promocja lokalnej kuchni oraz dań/produktów przygotowywanych z ryb pochodzących z terenu LGD „Owocowy Szlak”.

Udział w konkursie jest bezpłatny i odbywa się poprzez zgłoszenie na karcie zgłoszeniowej oraz prezentowanie zgłaszanych dań/produktów podczas imprezy plenerowej „Szanty i ryby”. Dla uczestników konkursu zostanie zabezpieczony namiot oraz stoły do prezentacji wystawianych wyrobów. Dekorację stoisk zapewnia wystawca. Dla zwycięzców przewidziane są dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Nad przebiegiem konkursu będzie czuwała powołana komisja.

Zainteresowane osoby, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich prosimy o zgłoszenie swojego udziału w biurze LGD „Owocowy Szlak”, ul. Lubelska 4, Opole Lubelskie do dnia 18.07.2017 r. (wtorek) do godziny 15.00.


Karta zgłoszeniowa oraz regulamin znajdują się poniżej.

Więcej informacji uzyskacie Państwo w biurze LGD lub pod numerami: tel: 81 827-72-31/32 lub kom: 697 915 005.

 


Wirtualny spacer

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości z naszej strony podaj adres e-mail:

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrycji wpisując swój e-mail i klikając wypisz.