Menu

Lokalna Grupa Działania
"Owocowy Szlak"

 

Adres Biura:

Opole Lubelskie
ul. Lubelska 4
tel. 81 827 72 32
tel/fax 81 827 72 31
email: lgd.opolelubelskie@gmail.com

 

Zapraszamy na premierowe święto ryb w Stężycy

16 lipca br. (niedziela) na WYSPIE WISŁA w STĘŻYCY (powiat rycki) odbędzie się FESTIWAL „W KRAINIE LUBELSKICH RYB”, podczas którego będzie można zapoznać się z osiągnięciami i najróżniejszymi aspektami licznych hodowli ryb słodkowodnych w województwie lubelskim. Partnerem organizowanego festiwalu jest LGD "Owocowy Szlak". Wśród atrakcji: smażenie ryb i gotowanie portugalskiej zupy rybnej z Marszałkiem Województwa Lubelskiego, zawody wędkarskie o puchar Marszałka, degustacje, pokazy, konkursy i koncerty. Nie zabraknie rozrywek dla dorosłych i dzieciaków. Na finał koncert SILK - „THE BEST OF QUEEN”. Na Wyspie Wisła odbędzie się m.in. pokaz robienia łodzi i sieci, przygotowana zostanie wystawa sprzętu do połowu ryb, staną także baseny pokazowe z rybami słodkowodnymi z lokalnych gospodarstw rybackich.

Gwoździem kulinarnej części programu będzie konkurs na najlepszą tradycyjną potrawę regionalną przygotowaną z wykorzystaniem ryb słodkowodnych.

 

Zgłoszenie udziału w Festiwalu prosimy przesyłać na załączonym formularzu w terminie do 7 lipca:

  •     pocztą elektroniczną na adres e-mail: rafal.serej@lubelskie.pl
  •     lub pocztą tradycyjną na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, Departament Rolnictwa i Środowiska, ul. A. Grottgera 4, 20-029 Lublin  

 

Więcej informacji uzyskacie Państwo w biurze LGD lub pod numerami tel: 81 827-72-31/32 lub kom: 697 915 005.


Wirtualny spacer

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości z naszej strony podaj adres e-mail:

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrycji wpisując swój e-mail i klikając wypisz.