Menu

Lokalna Grupa Działania
"Owocowy Szlak"

 

Adres Biura:

Opole Lubelskie
ul. Lubelska 4
tel. 81 827 72 32
tel/fax 81 827 72 31
email: lgd.opolelubelskie@gmail.com

 

Aktualności

 

 

 

 

 

Biuro LGD czynne jest w dni robocze

od poniedziałku do piątku

w godzinach 7.30 - 15.30

 

 


Konkurs "Tradycyjny chleb"

2013-06-05
Konkurs

Burmistrz Opola Lubelskiego zaprasza do udziału w konkursie „ Tradycyjny chleb” organizowanym w ramach tegorocznej Manufaktury Smaków  - Jarmarku Opolskiego w dniu 15 czerwca 2013 roku. Konkurs organizowany jest w związku z widowiskiem  plenerowym realizowanym przez zespół obrzędowy „Powiśloki” pt. ”Wesele Lubelskie” którego motywem przewodnim jest chleb.

czytaj więcej

Walne Zebranie Członków LGD "Owocowy Szlak" - 29 maja 2013 r

2013-05-24
Walne Zebranie Członków LGD Informujemy, że dnia 29 maja 2013 r. o godzinie 14:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego  w Opolu Lubelskim odbędzie się  posiedzenie Walnego Zebrania Członków Lokalnej Grupy Działania "Owocowy Szlak". W przypadku braku quorum o godzinie 14:00, został wyznaczony drugi termin posiedzenia na godzinę 14:30. W załączniku znajduje się planowany porządek obrad.
czytaj więcej

Zaproszenie do udziału w „Święcie Produktu Lokalnego”

2013-05-23
 Zaproszenie do udziału w „Święcie Produktu Lokalnego”

Lokalna Grupa Działania „Owocowy Szlak” zaprasza do wzięcia udziału w organizowanym po raz pierwszy Święcie Produktu Lokalnego, które odbędzie się 16 czerwca (niedziela) 2013 r. na terenie Parku Miejskiego w Opolu Lubelskim. Głównym celem przedsięwzięcia jest promocja lokalnej twórczości, produktów wytwarzanych metodą tradycyjną, zachowanie lokalnego dziedzictwa kulturowego oraz krzewienie go wśród społeczności lokalnej. Podczas święta zostaną zorganizowane konkursy na najlepszy produkt lokalny w dwóch kategoriach:

czytaj więcej

Rada wybrała do dofinansowania operacje w ramach działania "Małe projekty"

2013-05-20
Rada wybrała do dofinansowania operacje w ramach działania W dniu  10 maja 2013 r. odbyło się kolejne posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania „Owocowy Szlak” w sprawie wyboru wniosków w ramach  naboru dla działania 4.1/413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju - "Małe projekty".

Niżej przedstawiamy uchwałę w sprawie wyboru operacji wraz z listami operacji wybranych i niewybranych do dofinansowania.
czytaj więcej

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko Specjalisty ds. projektów i produktu tradycyjnego

2013-05-10
Ogłoszenie o konkursie na stanowisko Specjalisty ds. projektów i produktu tradycyjnegoZarząd LGD "Owocowy Szlak" ogłasza konkurs na stanowisko Specjalisty ds. projektów i produktu tradycyjnego. W załączeniu ogłoszenie o konkursie.
czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w konkursie na statuetkę LGD "Owocowy Szlak"

2013-05-09
Zapraszamy do udziału w konkursie na statuetkę LGD Lokalna Grupa Działania „Owocowy Szlak” zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na statuetkę. Celem konkursu jest wykonanie statuetki, która będzie nagrodą na konkursach organizowanych przez LGD oraz będzie wręczana za promocję produktu lokalnego i terenu LGD. Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do osób indywidualnych, pełnoletnich. Uczestnik konkursu zobowiązuje się do złożenia statuetki LGD wraz z kartą zgłoszeniową i oświadczeniem do 31 maja 2013 roku w biurze LGD „Owocowy Szlak” ul. Lubelska 4, 24-300 Opole Lubelskie.
czytaj więcej

Dnia 2 maja 2013 r. Biuro LGD nieczynne

2013-04-30
Dnia 2 maja 2013 r. Biuro LGD nieczynneInformujemy, że dnia 2 maja 2013 r. (czwartek) Biuro LGD "Owocowy Szlak" będzie nieczynne. Ewentualne dokumenty do LGD prosimy zostawić na Punkcie Obsługi Klienta w Urzędzie Miejskim w Opolu Lubelskim.
czytaj więcej

NABÓR WNIOSKÓW W RAMACH DZIAŁAŃ - "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej", "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw", "Odnowa i rozwój wsi", "Małe projekty"

2013-04-15
NABÓR WNIOSKÓW W RAMACH DZIAŁAŃ -

Zarząd Województwa Lubelskiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Owocowy Szlak” wniosków o przyznanie pomocy w ramach Działania 4.1/413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju, w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania:

 

czytaj więcej

Rada wybrała do dofinansowania operacje w ramach działania - "Odnowa i rozwój wsi", "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" oraz "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej"

2013-04-08
Rada wybrała do dofinansowania operacje w ramach działania -

W dniu  22 marca 2013 r. odbyło się kolejne posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania „Owocowy Szlak” w sprawie wyboru wniosków w ramach  naboru dla działania 4.1/413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju - "Odnowa i rozwój wsi", "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw"  oraz  "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej".

Niżej przedstawiamy uchwały w sprawie wyboru operacji wraz z listami operacji wybranych i niewybranych do dofinansowania.

czytaj więcej

Zaproszenie na spotkanie informacyjne „Wdrażanie lokalnej strategii rozwoju – możliwość pozyskania dofinansowania przez LGD"

2013-03-15
Zaproszenie na spotkanie informacyjne „Wdrażanie lokalnej strategii rozwoju – możliwość pozyskania dofinansowania przez LGD

W związku z naborem wniosków w ramach ogłaszanych konkursów Lokalna Grupa Działania „Owocowy Szlak” serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 25.03.2013r. (poniedziałek) w sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego Opolu Lubelskim ul. Lubelska 4, w godzinach 9.00 – 14:00.
 

czytaj więcej

Spotkanie robocze dotyczące projektu współpracy "Ekomuzeum Lubelszczyzny"

2013-03-15
Spotkanie robocze dotyczące projektu współpracy W związku z przystąpieniem Lokalnej Grupy Działania „Owocowy Szlak” do projektu współpracy „Ekomuzeum Lubelszczyzny – żywa tradycja” zapraszamy na spotkanie robocze dotyczące uczestnictwa w w/w projekcie. Spotkanie odbędzie się 18 marca 2013r (poniedziałek) w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Opolu Lubelskim o godzinie 14.30. Celem spotkania jest opracowanie programów punktów na szlaku Ekomuzeum Lubelszczyzny oraz przedstawienie dobrych praktyk dotyczących funkcjonowania ekomuzem na innych terenach.czytaj więcej

NABÓR WNIOSKÓW W RAMACH DZIAŁANIA - "MAŁE PROJEKTY"

2013-03-12
NABÓR WNIOSKÓW W RAMACH DZIAŁANIA - Zarząd Województwa Lubelskiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Owocowy Szlak” wniosków o przyznanie pomocy w ramach Działania 4.1/413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju, w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania:

Małe projekty - 840 042,17  zł

czytaj więcej

Wirtualny spacer

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości z naszej strony podaj adres e-mail:

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrycji wpisując swój e-mail i klikając wypisz.